Hodnotný hĺbkový výklad
160-180,-€
Hodnotný hĺbkový výklad života je osobne alebo telefonicky s odblokovaním negatívnych energií pomocou špeciálne vytvorenej veľmi účinnej meditácie a rituálu ktorý sa dá urobiť aj na diaľku ( 60-70 min )
Odblokovanie od negatívnych energií, urieknutie, porobenia a rôznych energetických blokád z minulosti.
Základný výklad
77,-€ 100,-€
Základný hĺbkový výklad ( telefonicky ) 35-40 min, 100,- € zodpovedanie pripravených otázok a rýchly rozbor účinného riešenia. (osobne ) 35-40 min 100,- €
Regresná terapia
250-350,- €
Veľmi účinná a overená regresná terapia, ktorá Vás zbavý negatívnych kotiev, ktoré komplikujú životy ľuďom v rôznych oblastiach života. Terapia v energetickej pyramíde sa ponorí do života z obdobia, od tehotenstva až po dospievanie a zanecháte negatívne kotvy a uvedomíte si detialy Vašeho života a posuniete sa dalej. ( 120-150 min podľa potreby )
Odblokovanie čakier
250,-€
Odblokovanie a harmonizácia čakier, odblokovanie negatívnej energie, zbavenie sa urieknutia, závisti pomocou špeciálne vytvoreného rituálu, ktorý má dlhodobú účinnosť.
Rozbor podnikateľských záležitostí, projektov a ich energetické spriechodnenie
400,-€
Rozbor podnikania a konkrétneho podnikateľského projektu, zameranie na energetickú časť a nájdenie správnej cesty aby bol projekt energeticky priechodný a tým sa vytvorilo jeho spriechodnenie. Riešenie rôznych komplikácií a problémov ich riešenie a posun správnym smerom, detailný rozbor projektu a nasmerovanie na správnu cestu, posun k úspechu (120-180 min)
Magický rituál lásky na pritiahnutie lásky/partnera
250-800,-€
Tento dlhodobo overený magický rituál, ktorý sa robí pomocou špeciálnej 2-3 hodinovej mágie má obrovské účinky a na základe spatnej vazby od klientov funguje v časovom rozmedzí 14 dní až jedného roka. Pred rituálom musíte absolvovať základný výklad aby sme sa pozreli či je vôbec možné ho uskutočniť a či je tam energetická cesta.
Team building
800,-€
Veštenie pre firmy na firemnom večierku pre zamestnancov alebo na inej akcii – Team building s jasnovidkou. Edukatívna prednáška o energiách na pracovisku a konkrétne kroky ako ju zlepšovať. Cena je za event/večer.
Posielanie pozitívnej energie na špecifickú oblasť života.
77,-€
Posielanie pozitívnej energie na špecifickú oblasť Vašeho života. Cenu je nutne prekonzultovať individuálne podľa potreby klienta. Oblasť lásky, zdravia, financií, rodiny
V.I.P balíček
666,-€
Hĺbková očista priestoru ( kancelárie, bytu, domu) s dlhodobým účinkom. V cene je zahrnuté : samotný rituál, pomôcky na očistenie, konzultácia pred rituálom a po rituály, doplnky na dlhodobý efekt ktoré zostávajú v priestore, doprava a zaradenie na VIP zoznam mojich klientov. Ako bonus energetický obraz o veľkosti A4 so stojanom na Váš stôl.
Dlhodobá energetická zmena života
5500,-€
Dlhodobá energetická pozitívna zmena priestoru (kancelárie, fabriky, bytu, domu alebo iného priestoru) na spriechodnenie financií a ich posun k zlepšeniu prietoku, harmonizácia vzťahov a duší v danom priestore ( v dome to spôsobuje zlepšenie spánku, v práci zlepšenie kolektívneho fungovania)
balíček obsahuje : obhliadku priestoru, konzultácie, rituál očistenia, pomôcky, konzultácia ohľadom výroby energetických obrazov, výroba energetických obrazov na mieru podla potreby, umiestnenie doplnkov feng shui a energetických obrazov do každej miestnosti na dlhodobý efekt. dlhodobejšia konzultácia po rituáli, pridanie na zoznam VIP klientov a doprava. Garancia vrátenia peňazí ak nebudete so službou spokojný !

Dôležité informácie

Platbu za telefonickú veštbu je potrebné uskutočniť pred veštením prevodom cez internet banking,

Pripomínam, že za každú moju službu ponúkam kedykoľvek garanciu vrátenia peňazí v prípade nespokojnosti !

Mojím cieľom je maximálna spokojnosť každého klienta, dlhodobá spolupráca a hodnotná pomoc !

Pri nedodržaní termínu veštby telefonicky alebo osobne je 75 % storno poplatok, pretože na každý termín čakajú 3 klienti !

Máte záujem? Spojte sa so mnou.

Platba za telefonický výklad prebieha na firemný účet v Slovenskej Sporiteľni
do poznámky uveďte Vaše meno

Iban : SK3209000000005198390253
Swift code : GIBASKBX

Na každý termín mám 3 čakajúcich klientov, preto pri nedodržaní termínu výkladu si účtujem 75 % storno poplatok, pretože zablokujete termín dalším klientom a mňa pripravujete o drahocenní čas.

    Vaše osobne údaje spracúvame za účelom vybavenia Vášho dopytu. Viac info vo Všeobecných podmienkach.

    Novinka!
    Liečivá pyramída.

    Novinka!
    Energetické obrazy.